2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Tarnowo Podgórne
Dodane 15 maja 2024

Kosztorysant budowlany

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AGMA Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym to firma z bogatym doświadczeniem, zajmująca się wykonawstwem obiektów kubaturowych o charakterze przemysłowym oraz mieszkalnym. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: Kosztorysant.

Zakres obowiązków:

  • analizowanie dokumentacji projektowej,
  • dokonywanie wycen w oparciu o dokumentację,
  • współpraca z działami firmy, dostawcami,
  • kontakt z podwykonawcami i kompletowanie ofert,
  • kalkulowanie zysku
  • rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i rysunków technicznych,
  • dobra znajomość Excela,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność i systematyczność,
  • praktyczna umiejętności usługi Office,
  • analityczny umysł,
  • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na Umowę o pracę, na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy,
  • stabilną pracę w zgranym zespole.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 714434264