2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Piła
Dodane 03 kwietnia 2024

kosztorysant budowlany

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na kosztorysanta budowlanego

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie kosztorysów budowlanych,

  • obsługa budów w zakresie biurowym,

  • przygotowywanie dokumentacji do zleceń

    Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność, terminowość i skrupulatność w wypełnianiu obowiązków,

  • obsługa programów: Norma , AutoCad, pakiet Office,

  • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stałe wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • możliwość szkolenia i rozwoju.

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do wysyłania CV.

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INVESTA Sp. z o.o. Podane dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO; Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne.  Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INVESTA Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procesu przyszłych rekrutacji .

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 909127599