2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Warszawa
  6. Inżynieria - Targówek
Dodane 02 maja 2024

Kosztorysant instalacji sanitarnych

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

RMS Kosztorysy to młoda, szybko rozwijającą się firmą kosztorysową. Świadczymy usługi generalnym wykonawcom, inwestorom oraz biurom projektowym. W naszym portfolio posiadamy wielomilionowe inwestycje. Poszukujemy osoby, która szybko uczy się nowych rzeczy lub z doświadczeniem w zakresie kosztorysowania instalacji sanitarnych do rozbudowy zespołu stacjonarnego. Stawiamy na uczciwość, luźną atmosferę i odpowiedzialną pracę.

Dalszy rozwój w strukturach zależy od indywidualnego podejścia i zaangażowania. Biuro znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie.

Poszukujemy osób z doświadczeniem oraz do przyuczenia.

Obowiązki:

  • analiza otrzymanej dokumentacji pod kątem sporządzania przedmiarów oraz kosztorysów,

  • sporządzanie przedmiarów na podstawie dokumentacji technicznej,

  • wycena kosztorysów inwestorskich oraz ofertowych,

  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców,

  • analiza ofert oraz kontakt z dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (opcjonalnie),

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość programu Norma (opcjonalnie),

  • znajomość programu Autocad lub analogicznego,

  • dobra samoorganizacja,

  • odpowiedzialność,

  • sumienność.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • udział w ciekawych projektach,

  • możliwość poszerzania wiedzy technicznej,

  • luźną atmosferę pracy,

  • zarobki adekwatne do zdobywanego doświadczenia.

Do aplikacji zapraszamy za pośrednictwem OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 911680349