2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Siemianowice Śląskie
Dodane 17 kwietnia 2024

Kosztorysant/ pracownik biurowy

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MPGKiM Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zatrudni na stanowisko Kosztorysant:

Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe budowlane

  • Mile widziane uprawnienia konstrukcyjno-budowlane / lub w czasie uzyskiwania uprawnień

  • Prawo jazdy kat. B oraz możliwość dysponowania własnym samochodem – mile widziana

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie kosztorysów inwestorskich i kalkulacji kosztów robót budowlanych (obsługa programu Norma Pro, Norma Expert)

  • weryfikacja i nanoszenie zmian w dokumentacji kosztorysowo - projektowej,

  • przygotowanie opisu przedmiotu zamówienia dot. spraw technicznych w SWZ oraz we wzorach umów,

  • wstępne określanie możliwości wykonania modernizacji mieszkania np. wykonanie łazienki, wykonanie ogrzewania centralnego gazowego

  • tworzenie programów funkcjonalno - użytkowych dla potrzeb modernizacji w trybie "zaprojektuj i wybuduj"

  • współpraca z innymi działami w ramach pełnionych zadań

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat,

  • finansowanie opłat za składki członkowskie za przynależność do izby inżynierów,

  • ryczałt za korzystanie z auta prywatnego do celów służbowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, ul. Śmiłowskiego 15, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych), 3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty realizujące wsparcie dla Administratora w realizacji wyżej wymienionych celów na podstawie zawartych umów 4. Podane dane osobowe wskazane w art. 22 Kodeksu pracy lub w innych ustawach szczegółowych, są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest obowiązkowe do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, hobby) administrator przetwarza na podstawie dobrowolnej zgody i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, 5. Posiada Pani/Pan prawo do: - żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, - przenoszenia danych do innego administratora danych - wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, - cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, kontaktując się z administratorem pod adresem e-mail: iod(małpka)mpgkim.com.pl a) cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu złożenia CV, a gdy wyrażono zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu złożenia CV. Ponadto dane osobowe administrator może przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu zakończenia rekrutacji.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 821313142