2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Bielany
Dodane 04 kwietnia 2024

Kosztorysant robót budowlanych

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

FIRMA COMTER CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zatrudni pracownika na stanowisko "KOSZTORYSANT ROBÓT BUDOWLANYCH"

Zakres obowiązków

·       Przygotowanie kompleksowych kalkulacji w zakresie prac budowlanych

·       Analizę i interpretację dokumentacji przetargowej (SIWZ, dokumentacja projektowa)

·       Opracowywanie kosztorysów ofertowych (roboczogodzin, zapotrzebowania materiałowego i sprzętowego) wszystkich branż

·       Sporządzanie budżetu oferty, sporządzanie kosztorysów w programie komputerowym NORMA

·       Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców, oraz analizę ofert

 Wymagania

·       Wykształcenie średnie budowlane

·       Doświadczenie w ofertowaniu i kosztorysowaniu prac budowlanych min. 2 lata

·       Znajomość technologii stosowanych w budownictwie

·       Znajomość programu kosztorysowego Norma, AutoCad

·       Umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej

·       Biegła obsługa pakietu MS Office

·       Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność

Oferujemy

·       Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       Przyjazną atmosferę pracy

·       Umowę o pracę

·       Atrakcyjne warunki wynagradzania

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 754212474