2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Zamość
Dodane 19 kwietnia 2024

Kosztorysant Robót Sanitarnych Wentylacyjnych - INSANIX RADCZAK S.K.A.

Wynagrodzenie

5 800 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

Firma INSANIX RADCZAK S.K.A. poszukuje doświadczonego kosztorysanta robót sanitarnych wentylacyjnych, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie dokładnych kosztorysów, analizę projektów wentylacyjnych oraz współpracę z zespołem.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie kosztorysów robót sanitarnych wentylacyjnych na podstawie dostępnych dokumentów projektowych.

  • Analiza i weryfikacja projektów wentylacyjnych pod kątem kosztów.

  • Monitorowanie i aktualizacja kosztorysów na bieżąco w trakcie realizacji projektów.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako kosztorysant robót sanitarnych.

  • Znajomość branży HVAC i przepisów dotyczących instalacji wentylacyjnych.

  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji projektowej.

  • Znajomość programów do sporządzania kosztorysów (np. Excel, programy Norma).

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Brak pracy w weekendy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach.

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 902829393