2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowa Wioska
Dodane 18 kwietnia 2024

Kosztorysant – Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania

Lokalizacja

Nowa Wioska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

PRDM Sp. z o.o. – spółka wchodząca w skład GRUPY TRIBAG (GT) zatrudni na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie kosztorysów, rozliczanie robót w programie Norma EXPERT,

  • analiza dokumentacji projektowej oraz przedmiarów robót

  • wyszukiwanie oraz czytanie dokumentacji przetargowej,

  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców,

  • przygotowywanie ofert przetargowych oraz ofert cenowych,

  • prowadzenie dokumentacji realizowanych robót,

  • ścisła współpraca z kierownikami budów oraz podwykonawcami,

  • formułowanie pism oficjalnych oraz pytań dot. dokumentacji technicznej, przetargowej do Inwestorów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość programu Norma EXPERT– lub inny program kosztorysowy,

  • zdolność skrupulatnego i dokładnego czytania i liczenia,

  • wiedza z zakresu robót drogowych,

  • prawo jazdy kat. B. mile widziane,

  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych w stopniu co najmniej podstawowym mile widziana,

  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pracę w bardzo pozytywnej atmosferze,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, m.in. poprzez system szkoleń.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na skrzynkę e-mail lub o kontakt telefoniczny pod nr: (0-32) 267-60-56

Klauzula informacyjna:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę PRDM Sp. z o.o. z siedzibą w Lelowie (42-235) przy ul. Sportowej 53 wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000114744 (zwanej dalej: Administratorem) moich danych osobowych, które zostały przekazane Administratorowi w przedłożonych mu dokumentach w toku postępowania rekrutacyjnego w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego na stanowisko: Kosztorysant

Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami Administratora zamieszczonymi w ogłoszeniu o pracę w zakresie ochrony danych osobowych.”

Lokalizacja

Nowa Wioska,

Śląskie

Śląskie, Nowa Wioska
ID: 912156126