2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 20 kwietnia 2024

kosztorysant, specjalista ds. ofertowania i analizy projektów

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Generalny Wykonawca zewnętrznych obiektów sportowych (boiska, bieżnie) poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko kosztorysanta, specjalisty ds. ofertowania o analizy dokumentacji technicznych.

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej (projekt, STWIORB, przedmiar) a w przypadku braku przedmiaru robót przedmiarowanie
  • kosztorysowanie robót budowlanych
  • wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, i ich, koordynacja, nadzorowanie spływu ofert i analiza
  • przygotowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • analiza rynku w zakresie aktualnych cen

Umowa o pracę lub umowa zlecenie lub B2B.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość branży budowlanej
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej
  • umiejętność obmiarowania robót budowlanych
  • umiejętność kosztorysowania w programie Norma
  • bardzo dobra znajomość MS Office, Excel oraz AutoCad
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań
  • umiejętność weryfikacji kosztów
  • łatwość rozwiązywania problemów
  • dobra komunikatywność, umiejętność współpracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość długofalowej współpracy
  • najnowsze oprogramowanie Norma

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 711779091