2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Kosztorysant systemów teletechnicznych

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

Dla mojego klienta, wykonawcy instalacji wyposażenia budynków, poszukujemy kandydata na stanowisko: Kosztorysant systemów teletechnicznych.

Miejsce pracy: Praca zdalna - 2-3 razy w miesiącu wizyta w biurze, w Warszawie

Dostępność do podróży - 90% wyjazdów do ok. 200 km od Warszawy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Opracowywanie kosztorysów ofertowych (NORMA)

  • Analiza dokumentacji technicznej (SIWZ, OPZ, Przedmiar, PB, PW)

  • Przygotowywanie kalkulacji, wycen oraz pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców

  • Współpraca z producentami i dystrybutorami sprzętu

  • Aktualizowanie bazy danych kosztów, analizowanie trendów rynkowych i wsparcie w planowaniu przyszłych projektów

  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji powykonawczej, wykonywanie oraz modyfikacja projektów (AutoCad)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie techniczne - preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika, elektronika i pokrewne

  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku w branży teletechnicznej

  • Znajomość i obsługa programów do kosztorysowania, AutoCad, MS Office Znajomość branży instalacji teletechnicznych'

  • Umiejętność tworzenia kosztorysów i pracy z dokumentacją projektową

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność wprowadzania zmian

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentów branżowych

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

  • Premie świąteczne

  • Możliwość korzystania z karty Multisport

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów

  • Pracę z doświadczonym zespołem w nowocześnie zarządzanej firmie

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 914112093