2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 27 maja 2024

Kosztorysant/tka

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Domczar Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zajmująca się wytwarzaniem prefabrykowanych modułów łazienkowych.

Nasza firma istnieje od 15 lat na przestrzeni których wyprodukowała ponad 50 000 łazienek. Siedziba znajduje się w nowoczesnym budynku w Kolnie. Przyjazna atmosfera pracy oparta na wzajemnym szacunku  a także nastawienie na ciągły rozwój to wartości na które stawiamy w naszym zespole.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KOSZTORYSANT/TKA

Miejsce pracy: Warszawa lub Kolno

( w zależności od miejsca zamieszkania kandydata)

Zakres obowiązków:

·        analiza dokumentacji technicznej;

·        sporządzanie przedmiarów i kosztorysów;

·        korespondencja z zamawiającym;

·        zapytania do dostawców i podwykonawców;

·        analiza ofert dostawców i podwykonawców, sprawdzanie ich kompletności oraz zgodności ze standardami i wymogami technicznymi;

·        analiza pozyskanych ofert w celu uzyskania najkorzystniejszych rozwiązań technicznych i handlowych;

·        optymalizacja rozwiązań pod względem technicznym i ekonomicznym;

·        sporządzenie wycen i udział w przygotowaniu kompleksowych ofert;

·        uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach.

Nasze wymagania:

·        Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym;

·        Wykształcenie techniczne, preferowany kierunek budownictwo będzie dodatkowym atutem;

·        Doświadczenie w zakresie przygotowywania kosztorysów w branży budowlanej lub pokrewnej mile widziane;

·        Duża samodzielność i odpowiedzialność;

·        Nastawienie na realizację zadań;

·        Znajomość Pakietu Office;

·        Motywacja do rozwoju.

Szukamy osób, które potrafią podjąć wyzwanie i wnieść wkład w sukces firmy. Chcemy, aby nasi pracownicy rozwijali swoje umiejętności, poszerzali wiedzę i byli dumni ze swojej pracy.

Chcesz uczestniczyć w dynamicznym rozwoju firmy i wzrastać razem z nami?

Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie Cv emailem lub bezpośrednio do siedziby spółki ul. Towarowa 5, Kolno.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918035492