2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Oława
Dodane 17 kwietnia 2024

KPOF- Ochrona Dworca

Lokalizacja

Oława

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

PRACA OD ZARAZ!

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY- Ochrona dworca

Miejsce pracy: Oława

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • Pracę w systemie 12h (od 06.00- 18.00 oraz od 18.00-06.00),

  • Stawkę 29 zł brutto/h.

Oczekiwania wobec kandydatów:

· wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony- warunek konieczny!!

Zakres obowiązków:

  • Pomoc osobom niepełnosprawnym,

  • Patrole wokół dworca,

  • Reagowanie na zdarzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą portalu OLX.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 912446638