2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Czyżyny
Apleona Polska sp. z o.o.
Dodane 24 maja 2024

Kraków. Technik obiektu mobilny

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o. o zatrudni osobę na stanowisko:

MOBILNY TECHNIK KONSERWATOR OBIEKTU

Zadania:

• Mobilne wsparcie obsługi technicznej w rejonie danego województwa/miasta.

• Obsługa obiektów handlowych, logistycznych, biurowych.

• Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,

• Diagnozowanie awarii i usterek,

• Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,

• Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

Wymagania:

• Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,

• Wykształcenie techniczne

• Prawo jazdy kat. B,

• Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,

• Umiejętności pracy w zespole,

• Uprawnienia SE P-mile widziane,

• Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

• Gotowość do mobilności w danym województwie.

Oferujemy:

• Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

• Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

• Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,

• Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 917319389