2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Łomianki
Dodane 25 kwietnia 2024

Krawcowa do szycia mebli tapicerowanych

Wynagrodzenie

33 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Lokalizacja: Warszawa (Łomianki).

Wynagrodzenie: 30 zł/godz. netto.

Godziny pracy: pon.-pt. 8 - 16 lub 9 - 17.

Wymaganie: doświadczenie w pracy z tkaninami meblowymi na maszynach do szycia - od 2 lat.

Obowiązki:

szycie pokrowców na meble tapicerowane (sofy, fotele);

szycie elementów pokrowców z tkaniny, skóry lub ekoskóry.

Umowa o prace / umowa o dzielo / umowa zlecenia.

Praca na maszynie do szycia "Juka".

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 914443151