2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Częstochowa
  6. Inżynieria - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Kreślarz AUTOCAD

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KREŚLARZ / RYSOWNIK AutoCAD

Twoje zadania:

Na tym stanowisku odpowiadać będziesz za wykonanie rysunków technicznych z użyciem oprogramowania AutoCad na postawie szkiców i systemów informacji geograficznej, oraz przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej w języku angielskim, zgodnie z wymogami klientów.

Czego od Ciebie oczekujemy:

-        Biegłej obsługi programu AutoCAD (warunek konieczny)

-        Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej

         komunikatywnym (warunek konieczny)

-        Wykształcenia średniego/technicznego lub wyższego

-        Znajomości programów pakietu Microsoft Office

-        Umiejętności czytania schematów oraz szkiców odręcznych

-        Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

Doceniamy doświadczenie na podobnym stanowisku, jednak nie jest ono wymagane. Jeśli chcesz się rozwijać, swobodnie rysujesz w programie AutoCAD i znasz język angielski, to innych potrzebnych umiejętności Cię nauczymy.

Co możemy Ci zaproponować:

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, na pełny etat oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania. Gwarantujemy ciekawą pracę w wyjątkowym zespole, w dynamicznej branży. Dbamy o dobrą, niekorporacyjną atmosferę w pracy, nie wymagamy dress-code’u, interesują nas Twoje pomysły i inicjatywa.

Informacja o przebiegu rekrutacji:

Wybrani Kandydaci/Kandydatki kwalifikujący się do rekrutacji, poproszeni będą o obycie rozmowy oraz testu praktycznego z AutoCad-u w siedzibie firmy.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana:

Wyślij nam swoje CV. Wszystkie aplikacje wnikliwie przeanalizujemy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacji ułatwi nam dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w PM&A Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 910798361