2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Łódzkie
  5. Inżynieria - Łódź
  6. Inżynieria - Górna
Dodane 09 kwietnia 2024

Kreślarz CAD / asystent projektanta

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Biuro projektowe mieszczące się w Łodzi poszukuje osób na stanowiska: kreślarz CAD / asystent projektanta w specjalnościach: konstrukcja, instalacje sanitarne.

Stanowiska: kreślarz / asystent projektanta

Specjalności: konstrukcja, instalacje sanitarne

Doświadczenie: mile widziane

Forma zatrudnienia: umowa o pracę / zlecenie / wg indywidualnych ustaleń

Zakres obowiązków:

  • Czynne uczestnictwo w przygotowywaniu projektów;

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej – budowlanej / technicznej, wykonawczej / warsztatowej;

  • Tworzenie dokumentacji i modelowanie w środowisku CAD oraz BIM

·     Opracowywanie koncepcji i projektów konstrukcyjnych / tworzenie modeli obliczeniowych i wstępne wymiarowanie konstrukcji;

·     Opracowywanie koncepcji i projektów instalacji sanitarnych (HVAC), rysowanie schematów / tworzenie modeli instalacji, wykonywanie podstawowych obliczeń

  • Opracowywanie specyfikacji, opisów technicznych

  • Pomoc w kompletacji dokumentacji

  • Wyjazdy na inwentaryzacje

Wymagania:

  • Znajomość oprogramowania AutoCad 2D oraz MS Office,

  • Mile widziana, w zależności od stanowiska znajomość: Revit, Robot lub Revit MEP, AutoCAD MEP, Profil Koordynator

  • Zdolność analitycznego myślenia, chęć rozwoju

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe lub student końcowych lat nauki.

  • Dokładność i skrupulatność przy wykonywanych zadaniach

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Zdolność organizowania własnego czasu pracy, odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Elastyczne formy zatrudnienia, możliwość pracy częściowo zdalnie

  • Standardowo pracę w godzinach 08:00-16:00

  • Dobrą atmosferą pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)."

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 910715379