2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 04 maja 2024

Krojczy-magazynier

Wynagrodzenie

5 000 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SZUTA Opakowania i Poligrafia Sp. J. zatrudni osobę na stanowisko - KROJCZY - MAGAZYNIER.

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie materiałów do produkcji,

  • Obsługa maszyn tnących zgodnie z zasadami BHP,

  • Przygotowanie zamówień do wysyłki,

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Utrzymanie właściwego stanu maszyn i stanowiska pracy,

  • Przyjmowanie dostaw,

  • Kontrola stanu magazynowego,

  • Dodatkowe prace pomocnicze.

WYMAGANIA:

  • Chęć do pracy

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe

  • Wykształcenie zawodowe, techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w poligrafii

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego - możliwość zdobycia uprawnień

  • Zmysł techniczny,

  • Prawo jazdy kat. B

Zapewniamy szkolenie stanowiskowe, szkolenie BHP, badania psychotechniczne, w razie konieczności przyuczenie do pracy na stanowisku, możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe.

Praca na 1 zmianę 7:00-15:00

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

Prosimy o przesyłanie CV z załączoną klauzulą:   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez firmę SZUTA Opakowania i Poligrafia Sp. J. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Katowickiej 80 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j Dz. U. z 2016r. poz.922) Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę SZUTA Opakowania i Poligrafia Sp. J. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 813712331