2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Chmielnik
Dodane 25 kwietnia 2024

Krojenie materiałów obsługa maszyn obsługa produkcji bez doświadczenia

Lokalizacja

Chmielnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Firma z POK-TER poszukuje pracowników na stanowisko krojczy

Praca w systemie II zmiany od godziny 15:00 do 23:00 ( z możliwością ustalenia elastycznego grafiku)

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIE - SZKOLIMY !

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Opis stanowiska

•       Obsługa maszyny automatycznej cutter . Wykrój materiałów tapicerskich oraz wydawanie krawcowym

Wymagania :

•       Dyspozycyjność

•       Pracowitość

•       Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

•       elastyczne godziny pracy

•       wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy,

•       pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie w zespole ambitnych ludzi,

•       atrakcyjne zarobki

ZE WZGLĘDU NA SEZON URLOPOWY PREFERUJEMY KONTAKT TELEFONICZNY !!

Strona internetowa : www.pok-ter.pl

Wszelkie warunki oraz szczegółowe informacje udzielę telefonicznie. W okresie próbnym oferujemy umowę zlecenie ze wszystkimi świadczeniami, dalsze warunki ustalane są indywidualnie

nr tel. 73*****62

Lokalizacja

Chmielnik,

Podkarpackie

Podkarpackie, Chmielnik
ID: 914400123