2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Rybnik
Dodane 19 kwietnia 2024

Księgowa / biuro rachunkowe

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Biuro Rachunkowe Simar LTD Sp. z o.o.

Poszukuje osoby na stanowisko samodzielnej księgowej.

Twój zakres obowiązków:

- Samodzielne prowadzenie KPiR lub Pełnej Księgowości (spółki z o.o.) zgodnie z obowiązującymi przepisami,

- Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

- Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,

- Rozliczanie podatków (VAT, CIT, PIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do

odpowiednich Urzędów,

-dobrej znajomości przepisów podatkowych

- Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami oraz Urzędami,

Od Ciebie oczekujemy:

- Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Praktyczną znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT),

- znajomość CDN OPTIMA (mile widziana)

- Elastyczności i samodzielności w działaniu,

- Bardzo dobre organizacji pracy, odpowiedzialności, zaangażowania,

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenie i kwalifikacji,

- Szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

- Przyjazną atmosferę pracy w prężnym zespole, Chcesz zmienić pracę, to może być dobry moment. Wykorzystaj to i wyślij swoje CV, może to właśnie na Ciebie czekamy!!

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 712671381