2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Bemowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Księgowa do biura rachunkowego

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma INTAX-DP sp. z o.o. zajmuje się obsługą księgową i kadrową małych i średnich podmiotów gospodarczych.

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie pełnej księgowości oraz księgowości uproszczonej (KPiR)

- sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, PCC, i inne)

  • - kontrola merytoryczna i rachunkowa otrzymanych dokumentów księgowych

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych

- elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, B2B

Wymagania

- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- wykształcenie minimum średnie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)

- wskazana znajomość programu PŁATNIK, zagadnień kadrowo-płacowych, Kodeksu Pracy

- preferowana dobra znajomość programu:

- Comarch ERP Optima moduł Finanse i Księgowość, KPiR, Kadry Płace

  • - pakietu MS Office,

    - arkusza kalkulacyjnego Excel

- komunikatywność i zdolności interpersonalne

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 914010784