2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowa do działalności gospodarczych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy biurem rachunkowym, które od kilku lat świadczy usługi w zakresie podatków i księgowości. Swoją ofertę kierujemy zarówno do nowych firm jak i podmiotów gospodarczych o ugruntowanej pozycji. Nasze działania opieramy na kompetencjach, wiedzy i doświadczeniu tworząc zespół ekspertów. O naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu świadczy fakt, iż zaufało nam kilkaset firm. Ich zaufanie i poczucie bezpieczeństwa to nasze najwyższe wartości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do działu księgowości na Księgowej do działalności gospodarczych.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie uproszczonej księgowości zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami podatkowymi,

  • Prowadzenie KPiR oraz ryczałtu dla jednoosobowych działalności gospodarczych

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, WNT, WDT, import/eksport, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK, korekt, zaliczek itp.),

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT,

  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze,

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi,

  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS,

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)

  • znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego

  • umiejętność prowadzenia KPiR oraz ryczałtu

  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • obsługa programów: Comarch ERP Optima, Płatnik, Word, Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16 w nowoczesnym biurze

  • niezbędne narzędzia pracy

  • praca w ambitnym, przyjaznym i rozwijającym się zespole

  • karta Multisport

  • bony lunchowe

Prosimy o zawarcie klauzuli RODO w CV. Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914160826