2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Kameralne biuro rachunkowe zatrudni księgową

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Małe, kameralne Biuro Rachunkowe zatrudni do pracy Młodszą księgową/Samodzielną księgową. Praca na programach księgowych firmy INSERT GT (Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant) oraz w systemie SaldeoSmart do odczytywania dokumentów.

Wymagania: wykształcenie min. średnie, podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (kursy księgowe, staż pracy w księgowości), dobra znajomość MS Office, znajomość programów księgowych Insert (Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT) oraz Płatnik mile widziana.

Oferujemy pracę w kameralnym biurze, samodzielne stanowisko, dobrą atmosferę, pomoc merytoryczną oraz możliwość rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie nastawione na długotrwałą współpracę.

Zakres obowiązków:

  • Segregowanie i kontrola dokumentów;

  • Odczytywanie i sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;

  • Wprowadzanie faktur do programu księgowego;

  • Prowadzenie KPiR i/lub ksiąg handlowych;

  • Wprowadzanie wyciągów bankowych do programu księgowego;

  • Przygotowanie deklaracji oraz sprawdzanie poprawności ich wykonania zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Inne rozliczenia i czynności administracyjno-księgowe związane z obsługą klientów biura;

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w księgowości

  • wykształcenie min. średnie (preferowane finanse i rachunkowość, ekonomia)

  • znajomość programów MS Office (w tym Excel)

  • umiejętności organizacyjne;

  • samodzielność w działaniu;

  • sumienność, odpowiedzialność i uczciwość;

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania priorytetami;

Prosimy o podanie swoich oczekiwań finansowych.

Biuro usytuowane jest w dogodnym komunikacyjnie miejscu Warszawy.

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście, przy stacji PKP Ochota

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy biura.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Tax Solutions B2B Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 680991729