2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Brzóza Stadnicka
Dodane 11 kwietnia 2024

Księgowa do Sp z o.o.

Lokalizacja

Brzóza Stadnicka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Firma Tom-Bud Sp z o.o zajmująca się kompleksowym wykonaniem konstrukcji stalowych potrzebuje księgowej do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości Spółki z o.o.

  • Księgowanie i rozliczanie zdarzeń gospodarczych

  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych

  • Udział w procesie automatyzacji obszaru księgowego

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, do Urzędu Skarbowego i do GUS

  • Reprezentowanie firmy w Urzędzie Skarbowym

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji

  • Bieżący kontakt z zarządem, innymi działami firmy

  • Wsparcie przy rozliczeniach podatkowych, sprawozdawczości oraz raportowaniu

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy z systemami finansowymi klasy ERP (Comarch Optima)

  • Znajomość programu MS Excel

  • Dobra znajomość Ustawy o Rachunkowość

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych

  • Otwartość na zmiany i proaktywne proponowanie rozwiązań

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

  • Elastyczny czas pracy

  • Sprzęt do pracy

Preferowane zatrudnienie na zasadzie B2B lub umowa o pracę na ½ etatu.

CV proszę przesyłać na adres : biuro(małpa)ctombud.eu

Lokalizacja

Brzóza Stadnicka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Brzóza Stadnicka
ID: 911002435