2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Chrzanów
Dodane 21 kwietnia 2024

Księgowa - IT & Catering Dietetyczny

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Firma Nicesoft Sp. z o.o., poszukuje osoby na stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY/A - IT

Zakres obowiązków:

Prowadzenie kompleksowej księgowości Spółki zgodnie z aktualnymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego.

Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, zestawienie zmian w kapitale własnym) i innych raportów finansowych.

Przygotowywanie sprawozdawczości dla Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypełnianie i składanie deklaracji podatkowych związanych z CIT, PIT, VAT, VAT – UE, oraz Intrastat.

Przygotowywanie dokumentacji w celu przeprowadzenia audytów i kontroli skarbowych.

Nadzór nad merytoryczną poprawnością dokumentacji i księgowania.

Tworzenie listy płac i kadr.

Planowanie i nadzorowanie płatności (przelewy) wobec instytucji finansowych, dostawców oraz firm usługowych.

Kontrola rozrachunków.

Przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz na potrzeby zarządcze.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość).

Minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w gastronomii.

Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz rachunkowego.

Znajomość przepisów dotyczących rozliczania zakładów pracy chronionej.

Umiejętność rozliczania funduszu świadczeń socjalnych oraz PFRON-u.

Znajomość programów księgowych Comarch, Insert, Enova.

Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, bilansowego oraz handlowego.

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Samodzielną i interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Atrakcyjny system szkoleń.

Możliwość samodzielności oraz udziału w rozwoju firmy.

Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków.

Jeśli jesteś osobą kompetentną, zaangażowaną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 913357632