2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Łuków
Dodane 16 maja 2024

Księgowa / Kadrowa - doświadczenie niewymagane

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy pracę na stanowiskach:

  • młodszy księgowy/księgowa,

  • młodszy specjalista ds. kadr i płac

Praca w młodym, fajnym i ambitnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia bardzo dużej wiedzy i doświadczenia, oraz długoletnia dobrze płatna współpraca.

Zapewniamy możliwość przyuczenia i wprowadzenia w zadania dla osób, które nigdy nie pracowały na stanowiskach księgowo-kadrowych.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie od 4500 zł do 5500 zł netto,

  • umowę o pracę/ zlecenie, B2B,

  • elastyczny czas pracy.

Wymagania:

  • koniecznie ukończone technikum ekonomiczne lub liceum o profilu matematycznym;

  • mile widziane ukończone kursy lub studia kierunkowe;

  • otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;

  • znajomość obsługi komputera - mile widziana znajomość pakietu MS Office;

  • mile widziana znajomość programu Płatnik;

  • mile widziana znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Zakres obowiązków na stanowisku księgowym:

  • wstępna weryfikacja oraz księgowanie dokumentów:

    • księgi rachunkowe,

    • podatkowa księga przychodów i rozchodów,

    • ewidencje przychodów,

  • wyliczanie podatków ( VAT, PIT, CIT),

  • naliczanie składek ZUS osób prowadzących działalność gospodarczą.

Zakres obowiązków na stanowisku kadrowo-płacowym:

  • sporządzenie list płac i rachunków do umów cywilno-prawnych,

  • prowadzenie akt osobowych i ewidencji czasu pracy,

  • przygotowywanie umów o pracę, i umów cywilno-prawnych,

  • naliczanie składek ZUS.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

CV kandydatów nierozpoznane w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacyjnych. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 917340624