2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Sulnówko
Dodane 17 kwietnia 2024

Księgową / Kadrową Zatrudnię

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sulnówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaZapraszamy seniorów

Opis

OPIS

Jesteśmy Gospodarstwem Rolnym o profilu mlecznym z wieloletnią tradycją, działającym na terenie woj. Kujawsko - Pomorskiego , z siedzibą i biurem w okolicach Świecia. Poszukujemy kandydatki na stanowisko :

Pracownika administracyjno-biurowego / Asystentki Zarządu

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i dokładną, to praca dla Ciebie !

Obowiązki:

  • Prowadzenie biura i bieżące prace administracyjne

  • Obsługa korespondencji przychodzącej / wychodzącej i segregacja dokumentów

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Archiwizacja i zarządzanie dokumentacją firmy

  • Wspieranie współpracowników w zakresie administracji

  • Wykonywanie innych zadań biurowych i administracyjnych zleconych przez przełożonych.

  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji na potrzeby Biura Rachunkowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Znajomość Pakietu Office ( Word, Excel)

  • Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

  • Znajomość przepisów księgowo - kadrowych

  • Znajomość programów księgowych: Symfonia, Optima

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Kreatywność, inicjatywa i proaktywna postawa

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość branży rolniczej

  • Znajomość języka angielskiego / nie jest to warunek koniczny ale mile widziany

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ciągle dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w obszarze administracji.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony przełożonych

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy;

  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów paliwa

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość zakwaterowania

  • Codziennie świeże mleko do kawy

Bardzo mile widziane kandydatki 50+

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sulnówko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Sulnówko
ID: 912368013