2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wałbrzych
Izabela Jurek
Dodane 29 maja 2024

Księgowa/ Księgowy

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

        Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko                                           Księgowej/Księgowego

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z tradycjami;

  • korzystny system premiowy,

  • bardzo dobre wynagrodzenie, wzrastające wraz ze stażem pracy,

  • ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pakiet szkoleń

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • wczasy pod gruszą

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów (faktury zakupu, wyciągi bankowe)

  • znajomość zagadnień VAT (w tym import, eksport, WNT, WDT)

  • rozliczanie podatku VAT i sporządzanie pliku JPK

  • weryfikacja rozrachunków na kontach księgowych

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • przygotowywanie sprawozdań GUS

  • przygotowywanie i kontrola RMK

  • kontrola merytoryczna i rachunkowa dokumentów

  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych,

  • współpraca, kontakt z instytucjami zewnętrznymi (banki, urzędy)

  • sporządzanie okresowych raportów i zestawień

Wymagania pracodawcy:

  • wykształcenie kierunkowe (finanse lub rachunkowość)

  • 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego księgowego

  • dobra znajomość przepisów księgowych i podatkowych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność myślenia analitycznego, dokładność, sumienność

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 916889829