2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Stargard
Dodane 15 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Biuro rachunkowe EkspertPlus Consulting w Stargardzie zatrudni Osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie uproszczonych form księgowości: ryczałt, księga przychodów i rozchodów

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego

  • Komunikacja z klientami

  • Obsługa MS Office

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość prawa podatkowego

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność

  • Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klientami

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość programów Insert Nexo

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie – 18 lat na rynku

  • Przyjazne warunki do rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail.

Opis firmy:

Biuro Ekspertplus Consulting świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe.

Od ponad 18 lat dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami.

W codziennej pracy oprócz ciągłego rozwoju, sprawnych narzędzi i dobrej organizacji pracy ważne są dla nas wzajemne relacje i dobra komunikacja.

Do każdej firmy podchodzimy indywidualnie, a dla naszych klientów jesteśmy wsparciem i partnerem.

Sytuacje trudne skłaniają nas do poszukiwania rozwiązań i dają możliwość ciągłego doskonalenia.

Nasze działania nastawione są na elastyczność, zaangażowanie i wzajemny szacunek.

Jeśli czujesz że te wartości są Ci bliskie, masz doświadczenie, umiejętności i chęć do pracy-zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 916959011