2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Leszno
Dodane 21 maja 2024

Księgowa/ Księgowy

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Cargo Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

SAMODZIELNEGO KSIĘGOWEGO/KSIĘGOWEJ W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Zakres zadań:

  • weryfikacja dokumentacji pod względem merytorycznym, podatkowym oraz ich ewidencja w systemie księgowym

  • bieżąca analiza i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych

  • mile widziana znajomość funkcjonowania gospodarki magazynowej

  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych (JPK, VAT, CIT)

  • kontakt z urzędami skarbowymi/urzędami gmin i miast

  • kontakt i współpraca z innymi działami naszej firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów

  • min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku

  • dobra znajomość pakietu MS Office-Excell,

  • umiejętność sporządzenia bilansu i Rzis

  • doskonała organizacja pracy, rzetelność, dokładność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysoka kultura osobista, w tym komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CARGO POLSKA Sp. z o.o.

w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 919789141