2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Malbork
Dodane 16 kwietnia 2024

Księgowa/ Księgowy

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Praca o charakterze stacjonarnym na stanowisku Samodzielnej Księgowej

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie;

  • Kontrola i księgowanie dokumentów źródłowych;

  • Weryfikacja i uzgadnianie sald, rozliczeń międzyokresowych, rozrachunków, prowadzenie ewidencji środków trwałych.

  • Przygotowywanie zeznań i deklaracji podatkowych oraz raportów na potrzeby klienta oraz dla instytucji zewnętrznych (US, GUS i inne);

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych w tym biegłej znajomości przepisów VAT i CIT;

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • biegła znajomość programu REWIZOR,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • sporządzanie sprawozdań do GUS,

  • terminowość, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy.

  • Pracę w modelu stacjonarnym lub hybrydowym.

  • Wymiar czasu -pół etatu

  • Mozliwość pracy w godzinach popołudniowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Pomorskie, Malbork
ID: 647259853