2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Nowy Tomyśl
Dodane 17 kwietnia 2024

Księgowa/księgowy

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem, podejmie współpracę z księgową/księgowym.

Zakres obowiązków :

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości, uproszczonej księgowości ( KPiR, ryczałt ) zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS,

  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,

  • kontakt z klientami i urzędami.

Wymagania :

  • minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm z różnych branż,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • skrupulatność, terminowość i chęć uczenia się,

  • zaangażowanie i dokładność,

  • mile widziana znajomość programów Insert, Optima, Płatnik,

  • dyskrecja w odniesieniu do poufnych danych firmy.

Oferujemy :

  • umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę,

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk " Aplikuj", lub drogą mailową.

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 813287482