2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane 09 kwietnia 2024

Księgowa/ Księgowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera usług BPO, poszukujemy osób na stanowisko Księgowej/ Księgowego. Praca w 100% stacjonarna.

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Kierownika Zespołu dla polskich spółek oraz tych z kapitałem zagranicznym

  • sporządzanie deklaracji VAT

  • kalkulacja podatku CIT

  • sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat

  • aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami

  • przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów Klienta

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)

  • co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w księgowości lub w biurze rachunkowym

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT

  • dobra znajomość Excela

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu

Mile widziane:

  • znajomość programu Sage 50c (dawniej Symfonia)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia

  • atrakcyjny system premiowy

  • elastyczny czas pracy

  • system poleceń pracowniczych

  • dostęp do platformy benefitowej

  • pakiet medyczny

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę

  • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów

  • współpracę z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowym

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 899616476