2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Dąbrowa Górnicza
Biuro Rachunkowe ENIGMA
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ENIGMA sp. z o.o. to prężnie rozwijające się Biuro Rachunkowe w Dąbrowie Górniczej. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej małych i średnich przedsiębiorstw. Z uwagi na intensywny rozwój firmy do naszego zespołu poszukujemy Samodzielnej księgowej / Samodzielnego księgowego.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • Kontrola sald należności i zobowiązań,

  • Księgowanie wyciągów bankowych i ich rozliczanie,

  • Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Przychodów,

  • Sporządzanie kalkulacji podatkowych (VAT, PIT, CIT),

  • Obsługa kadrowo-płacowa firm,

  • Współpraca z klientami i instytucjami ( US, ZUS ),

  • Inne zadania księgowe.

Nasze wymagania:

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego (w szczególności PIT, CIT, VAT),

  • Znajomość przepisów kadr i płac,

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym na stanowisku księgowego,

  • Skrupulatność i dokładność, dobra organizacja pracy,

  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel), ERP Microsoft,

  • Mile widziana znajomość programów: SAGE: Symfonia FK, Symfonia Kadry i Płace, Super Księga Podatkowa SKP, Płatnik,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • Dynamiczny rozwój zawodowy przy obsłudze firm z różnych branż,

  • Dostęp do zasobów merytorycznych, baz wiedzy oraz platform szkoleniowych,

  • Nowoczesne oprogramowanie wspierające pracę (Saldeo, SYMFONIAeBiuro),

  • Praca na dokumentach elektronicznych

  • Samodzielność w zakresie organizowania pracy własnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Biuro w Dąbrowie Górniczej- Ząbkowice - przy przystanku autobusowym

  • Darmowy parking

  • Miła atmosfera, zgrany zespół i dobre warunki pracy

  • Premie świąteczne/okolicznościowe

Na przesyłanych CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 901323399