2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Kielce
Dodane 17 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma „Unlimited Spare Parts” zatrudni księgową / księgowego do pracy w oddziale firmy w Kielcach.

Zakres obowiązków:

·         wystawianie faktur sprzedażowych

·         wprowadzanie przelewów do realizacji

·         monitorowanie płatności kontrahentów

·         księgowanie wewnętrznych dokumentów

·         ścisła współpraca ze współpracownikami z działu księgowości w grupie Unlimited Spare Parts

·         udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT, VAT-UE i innych);

Wymagania:

·          minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku

·          wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych i podatków

·          bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie wymogiem koniecznym

·          umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność; skrupulatność i dokładność,  inicjatywa i zaangażowanie

·         mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP

Oferujemy:

·         bardzo dobre wynagrodzenie

·         miłą, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

·         możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·         wsparcie w wykonywaniu obowiązków

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 891228787