2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Radom
Dodane 08 kwietnia 2024

Księgowa/ Księgowy

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Księgowa/Księgowy

Zakres zadań:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Kierownika Zespołu dla polskich spółek oraz tych z kapitałem zagranicznym,

  • sporządzanie deklaracji VAT,

  • kalkulacja podatku CIT,

  • sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat,

  • aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami,

  • przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów Klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość),

  • co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w księgowości lub w biurze rachunkowym,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT,

  • dobra znajomość Excela,

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

Mile widziane:

  • znajomość programu Sage 50c (dawniej Symfonia).

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • elastyczny czas pracy,

  • system poleceń pracowniczych,

  • dostęp do platformy benefitowej,

  • pakiet medyczny,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),

  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę,

  • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów,

  • współpracę z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi.

Praca stacjonarna w Radomiu.

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV za pomocą formularza.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 910260247