2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Buk
Dodane 15 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Buk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy

Oferujemy kompleksową obsługę księgową małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. Świadczymy usługi zarówno dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, jak również przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko

Księgowa/y

Miejsce pracy: Buk

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości, książki przychodów i rozchodów a także rozliczeń CIT, PIT i VAT,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, rocznych i okresowych,

  • prowadzenie rozrachunków oraz rozliczeń podatkowych,

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów

  • dodatkowe prace księgowe, takie jak : zamykanie miesiąca , bezpośrednia współpraca z naszymi klientami, urzędami.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe w obszarze ekonomii, rachunkowości lub finansów

  • znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz innych dokumentów umożliwiających pracę w zawodzie

  • znajomość programów księgowych mile widziana znajomość programu Symfonia, Enova

  • dobra znajomość programu MS Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zaangażowanie

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wsparcie ze strony doświadczonej kadry,

  • przyjazną atmosferę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Rachunkowe Arete Sp. z o.o. z siedzibą w Buku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Rachunkowe Arete Sp. z o.o. z siedzibą w Buku przy pl. Przemysława 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Lokalizacja

Buk,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Buk
ID: 910290360