2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Białe Błota
Dodane 29 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Białe Błota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HORPOL J.I.A.T. Horeczy sp. k. działająca na rynku od 1978 roku, zajmująca się produkcją oświetlenia samochodowego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatek / Kandydatów na stanowisko:

Księgowa/y Miejsce pracy: Lipniki, gmina Białe Błota koło Bydgoszczy

Zakres obowiązków:

  • prace przy prowadzeniu pełnej księgowości spółki komandytowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym

  • dekretacja i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży

  • uzgadnianie rozrachunków

  • rozliczanie wydatków pracowniczych, delegacji krajowych i zagranicznych,

  • przygotowywanie danych do deklaracji VAT, w tym weryfikacja rejestrów, zestawień zbiorczych

  • bieżąca analiza kont księgi głównej oraz uzgadnianie kont rozrachunkowych, raportowanie

  • analiza sald i zapisów na kontach

  • przygotowywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych

  • potwierdzanie i uzgadnianie salda z kontrahentami

  • współpraca z przełożonym m.in. w zakresie zamykania miesiąca, przygotowywania zestawień do sprawozdań finansowych,

  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych, prawa pracy i zakresie rachunkowości

Wymagania:

  • praktyczna wiedza z zasad rachunkowości i ewidencji księgowej (minimum 2-3 letnia praktyka w księgowaniu dokumentów spółek kapitałowych lub osobowych)

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe lub ukończony kurs w Stowarzyszeniu Księgowych

  • doświadczenie i wiedza z zakresu obsługi płatności, podatków (VAT, CIT), rozrachunków,

  • znajomość MS OFFICE,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziana znajomość oprogramowania księgowego SYMFONIA FK, Środki trwałe, Handel, Płatnik, Saldeo

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się i firmie,

  • bardzo dobre warunki pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

  • pakiety medyczne

  • praca w godz. 7-15

Lokalizacja

Białe Błota,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Białe Błota
ID: 910303383