2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Bardo
Dodane 09 kwietnia 2024

Księgowa/ Księgowy

Lokalizacja

Bardo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma, będąca producentem opakowań na rynku od 2004 roku

w związku dalszym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Bardo Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt personalnych oraz kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców;

  • Sporządzanie list płac obsługa systemu księgowo/kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik;

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników;

  • Obsługa pracowników w zakresie sporządzania zaświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach itp.

  • Rozliczanie i księgowanie list płac;

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego;

  • Księgowanie dokumentów magazynowych oraz ustalanie sald magazynowych;

  • Pomoc w prowadzeniu rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego i VAT na podstawie prowadzonych ksiąg;

  • Wprowadzanie danych do niezbędnych ewidencji pomocniczych w tym ewidencji środków trwałych;

  • Przygotowywanie przelewów bankowych;

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi – Zakład Ubezpieczeń Społecznych, GUS;

  • Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników oraz w obszarze księgowości;

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych;

  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych oraz Płatnik ZUS;

  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (Word i Excel);

  • Samodzielność, rzetelność oraz doskonała organizacja pracy;

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych;

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązywanie wagi do szczegółów, odpowiedzialność i samodzielność;

  • Terminowość w realizacji zadań;

  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność;

  • Chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności z zakresu prawa pracy oraz z zakresu rachunkowości;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • przyjazną pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość korzystania z benefitu MultiSport;

  • premię frekwencyjną;

  • premie okolicznościowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź o przesyłanie aplikacji drogą e-mail.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres (maksymalnie 12 miesięcy) na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.  Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KENT-PAK OPAKOWANIA SP. Z O.O. z siedzibą w Bardo przy ul. Fabryczna 18, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Lokalizacja

Bardo,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bardo
ID: 910528474