2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Przasnysz
Dodane 29 kwietnia 2024

Księgowa/ Księgowy

Lokalizacja

Przasnysz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Marka Volteno utworzona została w 2014 roku. Jest efektem wieloletnich doświadczeń zgranego, dobrze dobranego zespołu ludzi, a przede wszystkim efektem ich badań nad trendami oraz rozwojem oferowanych  produktów. Marka stanowi kompletną gamę najpopularniejszych produktów oświetlenia  technicznego, dekoracyjnego oraz asortymentu wentylacji, asortymentu ogrodowego i ogrzewania elektrycznego, które z dużym powodzeniem zdobywają uznanie wśród szerokiej grupy klientów.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Księgowa

Opis stanowiska:

-udział w bieżących pracach działu, w tym księgowanie wybranych pozycji (m.in. zakupy, w tym import, środki trwałe, przychody, delegacje, wyciągi bankowe),

-udział w przygotowaniu  JPK, VAT UE,

-uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków,

-weryfikacja zapisów  księgowych pod względem poprawności ujęcia dla celów rozrachunkowych  i podatkowych,

-udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych,

-udział w zamknięciu miesiąca, roku i badaniu bilansu.

Wymagania:

-min. 2-letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości,

-znajomość ustawy o rachunkowości oraz umiejętność praktycznego jej stosowania,

-znajomość systemów finansowo- księgowych (mile widziany Comarch  XL, CDN),

-wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse lub rachunkowość,

-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excela),

-skrupulatność,  samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów, odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

- stabilną pracę w kreatywnym, zgranym zespole,

-możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane,  spełniające powyższe oczekiwania, proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.  Wszystkie nadesłane aplikacje pozostaną w pełni poufne.

Lokalizacja

Przasnysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przasnysz
ID: 911881055