2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Stare Miasto
Biuro
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
  • Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych.
  • Obsługa dokumentów księgowych, w tym faktur, rachunków, umów itp.
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT).
  • Rozliczanie zobowiązań finansowych i podatkowych.
  • Utrzymywanie kontaktu z instytucjami finansowymi i urzędami skarbowymi.
  • Analiza danych finansowych oraz raportowanie bieżącej sytuacji finansowej spółki.
  • Współpraca z audytorami podczas kontroli oraz audytów zewnętrznych.
  • Weryfikacja zgodności dokumentów z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i rachunkowego.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku .
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz prawa rachunkowego.
  • Umiejętność obsługi programów księgowych.
  • Dokładność, sumienność i zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Podniesienia kwalifikacji (kursy, szkolenia);
  • Umowę o pracę po okresie próbnym;
  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta;
  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy;
  • Owoce, soki, kawa w biurze;
  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912384383