2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Krzyż Wielkopolski
Dodane 25 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Krzyż Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Patria-Top sp. z o.o. to główny dostawca drewnianej architektury ogrodowej dla wiodącego dystrybutora na rynku niemieckim. Nasze wyroby osiągnęły wysoki standard jakości, cieszą się niesłabnącym popytem i są sprzedawane na terenie całej Europy Zachodniej. Mając na uwadze dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa poszukujemy kandydata na stanowisko Księgowa / Księgowy.

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, NBP),

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie na stanowisku księgowym

  • wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości i KSR, przepisów podatkowych (CIT, VAT)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel, MS Outlook

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy zespołowej,

  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • pracę w zespole księgowym w miłej atmosferze,

  • perspektywę długofalowego zatrudnienia,

  • rozwój poprzez możliwość inicjowania rozwiązań, realizację innowacyjnych projektów,

  • warunki finansowe adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • benefity pozapłacowe,

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

Lokalizacja

Krzyż Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krzyż Wielkopolski
ID: 913988906