2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Świnoujście
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe Palewscy poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko : Księgowej

Zakres obowiązków :

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, ich kwalifikowanie i dekretacja,

  • Kontrola formalno-prawna i rachunkowa dokumentów księgowych

  • Prowadzenie ewidencji księgowych oraz podatkowych,

  • Weryfikacja i uzgadnianie sald księgowych na koniec miesiąca

 Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe (wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność, rzetelność,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Elastyczność i pozytywne nastawienie,

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę ),

  • stały grafik (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00 – 17:00

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę w zgranym, energicznym, młodym zespole

  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Palewscy Sp. Z o.o. w Świnoujściu. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji .”

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 914132789