2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Południe
Dodane 03 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe na Saskiej Kępie, poszukuje osoby na stanowisko Księgowa / Księgowy do prowadzenie pełnej i uproszczonej dokumentacji księgowej.

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

  • Praca w młodym i zgranym zespole.

  • Szkolenia podnoszące kompetencje.

  • Doświadczona kadra, między innymi doradcy podatkowi.

  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta sportowa oraz medyczna)

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej dokumentacji księgowej.

  • Znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programami INSERT.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Wcześniejsza praca w biurze rachunkowym

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji księgowej.

  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie podatku VAT, CIT, PIT

  • Kontakt z klientem

  • Praca stacjonarna w biurze

Prosimy o przesyłanie CV wraz z podaniem oczekiwań finansowych BRUTTO.

Proszę również o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 909199675