2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Tyczyn
Dodane 02 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Tyczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SILVEXCRAFT z siedzibą w Tyczynie zatrudni księgową. Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00-15.00 oraz umowę o pracę na okres próbny, wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

Opis stanowiska pracy:

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulaminami wewnętrznymi spółki;

  • Dekretacja i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży, dokumentów kosztowych,

  • Kontrola, księgowanie dokumentów magazynowych i uzgadnianie sald;

  • Kontrola, analiza i uzgadnianie sald z kontrahentami;

  • Współpraca w zamknięciu miesiąca i roku.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego

  • doświadczenia w pracy na stanowisku księgowej minimum 2 lata,

  • znajomości przepisów podatkowych i zasad rachunkowości,

  • dobrej organizacji pracy, sumienności i terminowości,

  • umiejętności pracy w zespole i zaangażowanie.

Dodatkowymi atutami będą:

• znajomości programów linii Insert (Subiekt, Gratyfikant, Rewizor)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Tyczyn,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tyczyn
ID: 908883962