2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Bielsko-Biała
mdmNT
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku -Białej działa od 1995 r. na rynku i jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych oraz nowoczesnych filmów, laminatów i włóknin, które są wykorzystywane w różnych branżach. Końcem 2022 roku rozpoczęliśmy również produkcję w zakresie zintegrowanych dachów solarnych - MyRoof. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne w Bielsku-Białej, Bażanowicach, Wojciechowie oraz Wiślicy. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w branży nowych technologii, poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych
  • Księgowanie faktur kosztowych do rejestru VAT
  • Przygotowywanie faktur kosztowych do przelewów
  • Sprawdzanie dokumentów kosztowych w rejestrze VAT
  • Uzgadnianie zapisów na kontach księgowych
  • Prowadzenie kasy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • znajomość systemów finansowo-księgowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie programu Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • dokładność i terminowość

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • prywatna opieka medyczna LUXMED
  • ubezpieczenie na życie WARTA
  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • karta Medicover Sport
  • możliwość zdobycia nagród w ramach Programu Poleceń Pracowniczych oraz Fabryki Pomysłów
  • podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość rozwoju – rekrutacje wewnętrzne w ramach organizacji

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej deklaracji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jeśli zgadzasz się na udział w innych projektach rekrutacyjnych, które prowadzimy obecnie lub będziemy prowadzili w przyszłości dodaj również następującą deklarację:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów innych projektów rekrutacyjnych prowadzonych obecnie lub w przyszłości”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909222210