2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Rudno
Dodane 04 kwietnia 2024

księgowa/księgowy

Lokalizacja

Rudno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Master Serwis Opon Sp. z o.o. posiadająca sieć serwisów w Polsce, działająca na rynku od 1993 roku, poszukuje pracownika do działu księgowości

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- dekretowanie i księgowanie dokumentów sprzedaży oraz zakupu towarów i materiałów

- sporządzanie rejestrów VAT

- wystawianie dokumentów WDT

- kontrola poprawności i kompletności dokumentów księgowych

- prowadzenie sekretariatu i kasy spółki

 OCZEKIWANIA :

- wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe (w toku)  na kierunku rachunkowości lub podatków,

- minimum roczne doświadczenie w dziale księgowości

- dobra znajomość programu Excel

- rzetelność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu zadań,

- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

 OFERUJEMY:

- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

- samodzielną pracę w zgranym zespole

- wsparcie merytoryczne oraz możliwość rozwoju

Lokalizacja

Rudno,

Pomorskie

Pomorskie, Rudno
ID: 909365148