2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Mogilno
Dodane 04 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Mogilno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Mogilno

Nr ref.: KS/01/2024

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za.

·         Weryfikowanie faktur zakupu pod względem formalnym i rachunkowym.

·         Wstępna dekretacja i księgowanie faktur zakupu.

·         Weryfikacja poprawności faktur sprzedażowych.

·         Obsługa rachunków bankowych (wprowadzanie przelewów, księgowanie wyciągów).

·         Prowadzenie rozliczeń kosztów międzyokresowych.

·         Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.

·         Rozliczenie zakupu towarów i uzgadnianie stanów magazynowych.

·         Przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby innych działów.

·         Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań zewnętrznych.

·         Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami.

·         Udział w zamknięciu miesiąca.

·         Sporządzanie i księgowanie pozostałych dokumentów niezbędnych w bieżącej działalności spółki.

 Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

·         Wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowany kierunek: rachunkowość).

·         Znajomości systemów finansowo – księgowych (COMARCH) oraz pakietu MS-Office.

·         Wiedzy z zakresu rachunkowości.

·         Znajomości przepisów podatkowych.

·         Odpowiedzialności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

·         Rzetelności i sumienności.

·         Samodzielności w realizacji zadań,

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

·         Przejrzyste warunki wynagrodzenia i premiowania.

·         Możliwość stałego rozwoju i zdobycia szerokiego doświadczenia.

Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PUH „Chemirol” sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku, z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.”

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe, tak aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w PUH „Chemirol” sp. z o.o. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zachęcamy również Panią/Pana do wyrażenia zgody na udział w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych poprzez dodanie w treści życiorysu (CV) klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez PUH „Chemirol” sp. z o.o.”

Lokalizacja

Mogilno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Mogilno
ID: 909405939