2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Rataje
Dodane 30 kwietnia 2024

księgowa/księgowy do biura rachunkowego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Księgową/ Księgowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- księgowanie dokumentów źródłowych wyznaczonych klientów

- sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów

- sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,

- wprowadzanie wyciągów bankowych, kasowych

- uzgadnianie i analiza kont oraz kontrola rozrachunków

- udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych: VAT, CIT, PIT,

- sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS

WYMAGANIA:

· doświadczenie w księgowości, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym,

· znajomość zagadnień finansowo – księgowych

- wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa podatkowego, finansowego, gospodarczego,

- umiejętności, analityczne, rzetelność, dokładność i cierpliwość

- nastawienie na długotrwałą współpracę i rozwój

- znajomość pakietu Office,

- elastyczność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów

- dobra organizacja swojego czasu pracy tj. odpowiedzialności, terminowości i skuteczność w realizacji powierzonych zadań

· chęć rozwoju w dziedzinie podatków i rachunkowości,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • rozwój kompetencji zawodowych
  • wsparcie całego zespółu na każdym etapie wdrożenia
  • szkolenia
  • bezpieczne środowisko pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy

Dołącz do nas

Każde zgłoszenie jest przez nas uważnie rozpatrywane.

Prosimy o przesłanie CV oraz wskazanie oczekiwań finansowych i możliwego terminu podjęcia pracy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 721111258