2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane 31 marca 2024

Księgowa/księgowy do biura rachunkowego

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię księgową/księgowego do biura rachunkowego Euro Plus w Bydgoszczy.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości

  • znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości

  • mile widziana znajomość programów Insert

  • mile widziana znajomość kadr i płac

Opis stanowiska:

  • prowadzenie kpir oraz/lub ksiąg rachunkowych

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (możliwość przeszkolenia)

  • kontakt z klientem

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w biurze - Górzyskowo/Błonie 8.00-16.00

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia

  • pozytywną atmosferę w ambitnym i sympatycznym zespole

Proszę o umieszczenie klauzuli o danych osobowych, dziękuję. Zapraszam.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 759015131