2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Północ
Dodane 04 maja 2024

Księgowa/księgowy do biura rachunkowego

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości klientów zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów w systemie Optima

  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, JPK i inne

  • raportowanie do instytucji zewnętrznych zgodnie z terminami wynikającymi z polskiego prawa (GUS, NBP, US)

  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów

Wymagania

  • praktyczna znajomość programu Comarch Optima

  • samodzielność i umiejętność szukania rozwiązań

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania

  • umiejętności analityczne oraz dobra organizacja czasu pracy

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Warsaw Accounting Partners działa na polskim rynku od 5 lat. Nasze biuro rachunkowe obsługuje ponad 500 klientów. Obecnie zespół składa się z około 30 pracowników. Są to działy księgowości, kadr i administracji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 914404683