2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 08 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy do Pełnej Księgowości

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie księgowej/księgowego do pracy/ współpracy w obszarze Pełnej Księgowości

Jeżeli jesteś samodzielnym księgowym lub posiadasz biuro rachunkowe i potrzebujesz nowych wyzwań - skontaktuj się z nami!

Oferujemy:

  • Przydział klientów oraz program do księgowania

  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt

  • Wynagrodzenie – ustalane indywidualnie na kolejnych etapach rozmów, adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Bardzo przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole

  • Indywidualną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju

  • Uczestnictwo w ciekawych szkoleniach, które rozszerzą Twoje umiejętności i kompetencje

  • Obsługę klientów w pełni zdalnie

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: m. in. pakiet medyczny i MultiSport, serwis socjalny dla pracowników

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg handlowych powierzonych Klientów

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Udział w rozliczaniu podatków (VAT, CIT lub PIT ) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów

  • Umiejętność przygotowywania raportów oraz sprawozdań finansowych

  • Komunikacja z Klientami

Oczekiwania:

  • Znajomość programu ENOVA 365

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w prowadzeniu ksiąg handlowych

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (PIT, CIT/VAT)

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 872907822